KONST / Litografier / Färglitografi 13914497
nr 1391 4497
Gittan Jönsson
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 242/370, daterad 81. Motivet: 52x40, yttermått inklusive ram: 71x56 cm
Gittan Jönsson, svensk bildkonstnär född 1948 i Helsingborg.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:32:58
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
Gittan Jönsson
Läs mer om Gittan Jönsson